Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Založení společnosti

Jak založit s.r.o. a společnosti dalších právních forem? Založení společnosti obnáší mnoho činností, kam patří například výběr výrobků či služeb, které bude podnikatel poskytovat, zpracování podnikatelského plánu či volba právní formy.


 • Založení s.r.o.

  Dozvíte se zde základní informace, jak založit s.r.o. Pokud je pro vás založení s.r.o. neznámou, přečtěte si následující informace.

 • Založení akciové společnosti

  Dozvíte se zde základní informace o založení všech právních forem společností se zaměřením na postup při založení a vzniku akciové společnosti (a.s.).

 • Založení veřejné obchodní společnosti

  Dozvíte se zde základní informace o založení všech právních forem společností se zaměřením na postup při založení a vzniku veřejné obchodní společnosti (v.o.s.).

 • Založení komanditní společnosti

  Dozvíte se zde základní informace o založení všech právních forem společností se zaměřením na postup při založení a vzniku komanditní společnosti (k.s.).

 • Založení družstva

  Dozvíte se zde základní informace o založení všech právních forem společností se zaměřením na postup při založení a vzniku družstva.

 • Založení evropské společnosti

  Kromě již zavedených zkratek obchodních společností, tedy a.s. či s.r.o., se v budoucnu budeme stále častěji setkávat i se zkratkou zcela novou – SE. Používá se pro označení Evropské společnosti.


finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk mf.cz

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo