Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Začátek podnikání

V našem průvodci začátkem podnikání vám poradíme, jak začít podnikat, jak zpracovat podnikatelský plán, jakou právní formu podnikání zvolit, jak zahájení podnikání vyřídit na úřadech...


 • Formy podnikání

  Rozhodli jste se začít podnikat? Nejdříve je třeba zvolit si jednu z možných forem podnikání. Poradíme vám, jaká kriteria jsou pro výběr důležitá.

 • Podnikatelský plán

  Zpracování podnikatelského plánu je prvním krokem, který navazuje na konečné rozhodnutí o zahájení podnikání. Přečtěte si základní pravidla při tvorbě podnikatelského plánu.

 • Financování začátku podnikání

  Se zahájením podnikání se pojí řada důležitých kroků. Zcela zásadním pro každého začínajícího podnikatele je však vždy problém financování rozjezdu firmy.

 • Administrativa na začátku podnikání

  Zahájení podnikání s sebou přináší celou řadu úkonů. K tomu dnes již stačí podat jen jeden formulář na Centrálním registračním místě.

 • Malé a střední podniky

  Jednou z používaných klasifikací podniků je počet zaměstnanců a velikost obratu. Pokud nevíte, jak tato klasifikace vypadá, přečtěte si následující řádky.


finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk mf.cz

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo