Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Czechinvest

Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest je státní příspěvková organizace podřízená Ministerstvu průmyslu a obchodu ČR.

Agentura posiluje konkurenceschopnost české ekonomiky prostřednictvím podpory malých a středních podnikatelů, podnikatelské infrastruktury, inovací a získáváním zahraničních investic z oblasti výroby, strategických služeb a technologických center.


Marketing – II. výzva


Zahájení příjmu registračních žádostí: 1.7.2011
Ukončení příjmu registračních žádostí: 15.10.2011

Zahájení příjmu plných žádostí: 1.8.2011
Ukončení příjmu plných žádostí: 30.11.2011

Program je zaměřený na rozvoj aktivit českých exportérů na zahraničních trzích a zvýšení využití exportních příležitostí, které na světovém trhu existují.

Více informací


Poradenství – I. výzva - 2. pokračování


Zahájení příjmu registračních žádostí: 1.7.2011
Ukončení příjmu registračních žádostí: 14.10.2011

Zahájení příjmu plných žádostí: 1.8.2011
Ukončení příjmu plných žádostí: 9.12.2011

V tomto programu mají malé a střední podniky šanci čerpat dotace na služby poradců, které si mohou samy vybrat vzhledem k individualitě své podnikatelské činnosti či zamýšlené oblasti inovace. Poradenská činnost by pomocí zpracované analýzy a studie měla vést k navržení inovace v daném podniku a tím i ke zvýšení jeho konkurenceschopnosti. Příjem žádostí o dotaci je časově omezen.

Více informací


Školicí střediska – II. výzva


Zahájení příjmu plných žádostí: 1.7.2011
Ukončení příjmu plných žádostí: 15.6.2012

Podniky mohou žádat o dotaci na výstavbu, rekonstrukci, pořízení či vybavení školicích center nebo školicích místností. Příjem žádostí o dotaci je časově omezen.

Více informací


Prosperita – II. výzva


Zahájení příjmu registračních žádostí: 1.4.2011
Ukončení příjmu registračních žádostí: 30.9.2011

Zahájení příjmu plných žádostí: 1.6.2011
Ukončení příjmu plných žádostí: 15.3.2012

Program podporuje zakládání a další rozvoj subjektů infrastruktury pro průmyslový výzkum, technologický vývoj a inovace zaměřených zejména na realizaci nových technologií a konkurenceschopných výrobků a služeb.

Více informací


Potenciál – III. výzva


Zahájení příjmu registračních žádostí: 26.2.2010
Ukončení příjmu registračních žádostí: 30.9.2011

Zahájení příjmu plných žádostí: 27.4.2010
Ukončení příjmu plných žádostí: 30.11.2011

Podporu je možné získat na investice do zřízení nebo rozšíření vývojového centra (oddělení) zaměřeného na výzkum a vývoj výrobků nebo technologií, a to včetně vývoje specifického softwaru nutného pro inovaci výroby, který je nedílnou součástí výrobků nebo technologií. Centrum by mělo přispívat k zavádění technologicky nových nebo inovovaných produktů, produkčních řad, výrobních procesů a technologií. Musí však existovat reálný předpoklad, že výsledky práce centra budou skutečně použity ve výrobě.

Více informací

 

Další programy najdete na stránkách agentury Czechinvest.


finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk mf.cz

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo