Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Podnikatelské úvěry

Jaké jsou na trhu úvěry pro podnikatele? Banky nabízejí podnikatelům celou řadu podnikatelských úvěrů, kterými lze tyto potřeby řešit. Naše abeceda vám pomůže najít správný podnikatelský úvěr.


 • Úvěr pro podnikatele - vymezení

  Dozvíte se zde definici jednotlivých druhů úvěrů pro podnikatele - investičního, provozního a kontokorentního úvěru, ale i dalších méně známých.

 • Podmínky poskytnutí podnikatelského úvěru

  Zajímá vás seznam všech podmínek, které musí žadatel o podnikatelský úvěr pro poskytnutí úvěru splnit? V naší abecedě se dozvíte více.

 • Eskontní úvěr

  Eskontní úvěr může využít kdokoli, kdo vydává nebo přijímá směnky. Poněvadž jde o složitější nástroj, je méně využívaný ze strany menších podniků a podnikatelů.

 • Dodavatelské a odběratelské úvěry

  Dodavatelské a odběratelské úvěry jsou základními nástroji externího financování, které používá většina podnikatelů a podniků a možná, aniž o tom vědí.

 • Emisní úvěr a hypotéka

  Dalšími nástroji externího financování pro podnikatele a podniky jsou emisní a hypoteční úvěry. Pro hypoteční úvěry nabízíme srovnání.

 • Bankovní záruky

  Bankovní záruka je zajišťovacím instrumentem, kterým banka ručí za splnění závazku. Více se dočtete v naší abecedě.


finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk mf.cz

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo