Kodak oznámil, že náklady na ukončení tohoto oboru činnosti budou 30 milionů dolarů (asi 566 milionů Kč), zatímco roční úspory ze zastavení výroby budou 100 milionů dolarů. Firma svůj krok označila za „logické pokračování" současné obchodní strategie, v jejímž rámci zužuje své portfolio výrobků.
kdysi dominoval fotografickému průmyslu a jeho film byl i předmětem populární písně Paula Simona. Nedokázal však rychle přijmout modernější technologie, jako je právě digitální aparát. Ironií je, že tento výrobek sám vymyslel.
Firma Kodak působí na trhu přes 130 let. Mimo jiné vynalezla přenosný fotoaparát a přinesla světu první fotky z Měsíce.
Zpráva byla převzata z ČTK.


Test ojetiny: Možná se vyplatí nejít automaticky pro Škodu. Opel Insignia II je opomíjenou ojetinou za skvělé peníze
Tohle měla být Škoda pro chudé. Sagitta představovala zajímavý nápad, ale do série se nedostala
Na Slovensku nově může člověk dostat pokutu za rychlost, pokud poběží na autobus. Po chodníku se teď musí chodit a jezdit nanejvýš 6 km/h
Test Volkswagen Caravelle Long 2.0 TDI 4Motion: Mikrobus do nepohody
Malý náklaďáček mnoha jmen: Škoda/Aero/Praga (A) 150 byla nedoceněným československým dříčem
