Cestovní pojištění od direct pojišťovny ochrání nejen zdraví ale i majetek

24.11.2010 | , Direct pojišťovna
FIREMNI FINANCE - NEPOUŽÍVAT


23.11.2010 Cestovní pojištění, novinka v produktové nabídce DIRECT Pojišťovny, obsahuje na trhu zcela unikátní produkt Cestování bez obav. Pokud dojde v době, kdy je klient chráněn cestovním pojištěním od DIRECTu k pojistné události na jeho pojištěném majetku, uhradí DIRECT Pojišťovna za klienta škodu do výše spoluúčasti na majetkovém pojištění. V souvislosti se začátkem zimní lyžařské sezony DIRECT Pojišťovna spouští soutěž o týdenní pobyt v Alpách pro celou rodinu v hodnotě 100 tisíc korun a další hodnotné ceny. Každý soutěžící, který se zapojí do internetové hry, automaticky získá 50% slevu na cestovní pojištění.

„Cestovní pojištění DIRECT Pojišťovny lze sjednat pro případ tuzemské i zahraniční dovolené. Klienti si mohou vybrat ze tří balíčků MINI, OPTI nebo MAXI takové pojistné krytí, které nejvíce odpovídá jejich potřebám. DIRECT nabízí také široký rozsah připojištění, jako např. úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti za škodu či nadstandardní asistenční služby,“ vysvětluje Klaudia Tóthová, ředitelka marketingu DIRECT Pojišťovny.

Cestování bez obav je unikátní produkt na českém trhu. Pokud dojde v době, kdy je klient chráněn cestovním pojištěním od DIRECTu k pojistné události na jeho pojištěném majetku, uhradí DIRECT Pojišťovna za klienta škodu do výše spoluúčasti na majetkovém pojištění. Limit plnění je 5 000 nebo 10 000 Kč. Nezáleží přitom, zda má klient daný majetek pojištěn u DIRECTu či někde jinde.

Zájezd za 100 tisíc korun

Soutěž o týdenní pobyt v Alpách pro celou rodinu bude probíhat od 22. listopadu 2010 na internetových stránkách www.alpskalyzovacka.cz. Soutěžící mají možnost vyhrát týdenní (19. 2. – 26. 2. 2011) all inclusive pobyt v luxusním alpském hotelu v Rakousku pro celou rodinu v hodnotě 100 tisíc korun. Během pobytu je zajištěno například hlídání dětí českou au-pair. Výherce získává také cestovní pojištění DIRECT Pojišťovny pro celou rodinu.

Zkrátka nepřijdou ani ostatní soutěžící, vyhrát mohou další ceny jako například slevu na pojištění v hodnotě 1 000 Kč, roční pojištění nemovitosti, domácnosti nebo automobilu od DIRECT Pojišťovny zdarma. Všichni soutěžící automaticky získají slevu 50 % na cestovní pojištění.

Více informací o cestovním pojištění DIRECT Pojišťovny nalezete na www.direct.cz.