Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Školicí metoda TWI představena na summitu konaném poprvé v České republice

DMC management consulting

Pod taktovkou uznávaného lektora Richarda Abercrombie proběhl v červnu v brněnském hotelu Holiday Inn summit, na kterém byla představena vysoce efektivní vzdělávací metoda TWI (Training Within Industry).

 

Tato metoda implementuje základní zeštíhlující standardy přímo v provozu klienta. Summit uspořádala a zaštitovala významná poradenská společnost DMC management consulting, na jejíž pozvání Richard Abercrombie do České republiky přicestoval. Summitu se v hotelu Holiday Inn zúčastnili zástupci z několika českých i zahraničních firem a médií.

„Institut TWI vznikl v USA na počátku 40. let 20. století. TWI metoda obsahuje čtyři moduly. V prvním, Job Instructions, se školí, jak správně předávat instrukce a zaškolovat v operacích nové zaměstnance. V modulu Job Relations se řeší role vedoucího, vztahy na pracovišti a týmová spolupráce. Úkolem modulu Job Methods je praktické využití Lean a dalších zlepšovacích metod v běžné praxi. Dále pak modul Job Safety uplatňuje bezpečnostní zásady jako součást pracovních postupů. TWI také nabízí modul pro trenéry a školitele Train The Trainer,“ informuje o metodě TWI Markéta Šimáková, partnerka a výkonná ředitelka DMC management consulting, a dodává: „Samotnému summitu předcházelo čtyřdenní školení, které Richard Abercrombie vedl přímo ve výrobní společnosti, a demonstroval tak teorii přímo v praxi.“

Program je součástí Toyota Production System (TPS) a vede zaměstnance ke standardizaci TPS metod, implementuje tyto metody do běžné praxe a učí vedoucí pracovníky jejich využití. Richard Abercrombie má více než 20 let zkušeností ve výrobním sektoru, a to zejména ve společnosti Boeing Company ve Washingtonu. Abercrombie implementoval TWI program v rámci TPS konzultací ve výrobním sektoru, leteckém průmyslu, ocelářství, potravinářském průmyslu, bankovnictví, stavebnictví i zdravotnictví. Od roku 2000 se věnuje podnikání ve vlastní poradenské společnosti Lean Promotions.

Společnost DMC management consulting navázala s TWI institutem úzkou spolupráci. V současné době se připravuje na proškolení dalších modulů a v přípravě jsou také další prezentace pro klienty a ukázková školení.

 
 
Sdílení a tisk
 
Komentář

finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk mf.cz

Články Finance.cz

Zobrazit další články
Články Investujme.cz

Zobrazit další články
Články Studentskéfinance.cz

Zobrazit další články
Články Firemnífinance.cz

Zobrazit další články
Zajímavé štítky

Zobrazit další štítky
Zajímavá témata štítků

Zobrazit další témata štítků
Slovnik.finance.cz

Zobrazit další slova
Finance.cz - zajímavé odkazy

Zobrazit další obsah
Investice - zajímavé odkazy

Zobrazit další obsah
Firmy - zajímavé odkazy

Zobrazit další obsah
Student - zajímavé odkazy

Zobrazit další obsah
Poradna finance.cz

Zobrazit další dotazy
Přihlášení

Zapomněl jsem heslo