Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Nejlepší firemní účet - aplikace

Potřebujete pro své podnikání účet? Nebo jen chcete najít levnější alternativu? Vyzkoušejte naši aplikaci, která vám seřadí účty podle měsíčních poplatků.

Nejlepší firemní účet


Kalkulátor Nejlepší firemní účet porovnává celkovou měsíční cenu vašeho stávajícího účtu pro podnikání s cenou ostatních produktů na trhu. V prvním kroku vyberte, jaké účty chcete porovnávat – na výběr máte účty pro svobodná povolání (například lékaři, advokáti, notáři, finanční zprostředkovatelé), účty pro fyzické osoby podnikatele a účty pro právnické osoby.

Ve druhém kroku pak zadáváte, co obvykle na svém účtu měsíčně provádíte. Může jít o výběry z bankomatu, příkazy k úhradě do jiné banky, platební karty, internetové bankovnictví, vklady a výběry na pobočce,… Jde o nejčastěji používané položky. Pokud nenaleznete službu, kterou využíváte, uveďte ji prosím do textového pole pod poslední položkou.

Kalkulátor Nejlepší firemní účet počítá cenu za služby, které využíváte pravidelně každý měsíc. Vychází z charakteru účtu, který je dlouhodobý. Pokud tedy vkládáte na pobočce jednou do roka hotovost, není relevantní to do kalkulačky zadávat.

Výpočet by měl pomoci optimalizovat roční náklady na firemní účet, zadávejte tedy opravdu takové údaje, které budou platné drtivou většinu měsíců alespoň jednoho roku. Kalkulátor tedy proto nepočítá např. poplatek za zřízení trvalého příkazu, ale poplatek za provedení trvalého příkazu (který často běží třeba několik let).dasdas

finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk mf.cz

Články Finance.cz

Zobrazit další články
Články Investujme.cz

Zobrazit další články
Články Studentskéfinance.cz

Zobrazit další články
Články Firemnífinance.cz

Zobrazit další články
Zajímavé štítky

Zobrazit další štítky
Zajímavá témata štítků

Zobrazit další témata štítků
Slovnik.finance.cz

Zobrazit další slova
Finance.cz - zajímavé odkazy

Zobrazit další obsah
Investice - zajímavé odkazy

Zobrazit další obsah
Firmy - zajímavé odkazy

Zobrazit další obsah
Student - zajímavé odkazy

Zobrazit další obsah
Poradna finance.cz

Zobrazit další dotazy
Přihlášení

Zapomněl jsem heslo