„Listopadový průmyslový PMI přináší celkově dobré zprávy, naznačuje ale, že z hlediska zdraví ekonomiky eurozóny je toho stále hodně, čeho se lze obávat. Velkým zdrojem obav je zejména Francie,“ komentoval údaje hlavní ekonom Markit Chris Williamson.
Eurozóna se ve druhém čtvrtletí díky oživení Německa vymanila z nejdelší recese ve své historii, ve třetím čtvrtletí se ale růst zpomalil na minimum. Anketa Reuters mezi ekonomy z minulého měsíce ukázala, že příští rok se čeká jen velmi pozvolný růst.
Zpráva byla převzata z ČTK.


Dacia Bigster, o které pořád sní spousta českých zákazníků, se vyrábí. S dieselem stojí zhruba 600 tisíc, ale je tu problém
Ceny dálničních známek v Česku porostou, roční bude od ledna už za víc než 2500 Kč
Na prodej je devadesátkové Ferrari pro chudé v perfektním stavu. Fiat za půl milionu je lákavá nabídka
Rakousko končí s nalepovacími dálničními známkami a zdražuje
Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
