Společnost KOUKAAM a.s. je největším distributorem IP kamerových systémů v ČR. Představí zde mimo jiné nové vlastní samostatné nahrávací zařízení pro IP kamery IPCorder KNR-090. „Přehlídka FSDays je pro nás dobrou příležitostí představit nejen některé novinky oblasti IP kamer, které distribuujeme, ale i vlastní unikátní zařízení IPCorder. Produkty série IPCorder jsou jako jediné svého druhu vyvinuty v České Republice,“ říká Petr Seliger, ředitel společnosti KOUKAAM, a.s.
Prague Fire & Security Days 2010 proběhne 21. - 23. 9. 2010 ve Veletržním paláci v Praze 7. Jde o prestižní přehlídku nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb. V úterý a ve středu bude přehlídka otevřena od 10:00 do 18:00, ve čtvrtek od 10:00 do 17:00. Expozice společnosti KOUKAAM bude umístěna v hale B ve stánku č. 2.



Electra dorazila do Česka a tentokrát to není ta Baťova. Hlavní roli hrají elektromobily
Svatý grál ctitelů supersportů: Lamborghini Miura slaví 60 let
Dobrá zpráva pro důchodce. Od příštího roku mohou jezdit bez papíru
Test Mitsubishi Outlander PHEV 4×4 Intense (2025): Čekání se vyplatilo
Dacia Bigster, o které pořád sní spousta českých zákazníků, se vyrábí. S dieselem stojí zhruba 600 tisíc, ale je tu problém
