Americký Národní úřad pro bezpečnost silničního provozu (NHTSA) uvedl, že od roku 2000 do poloviny letošního května obdržel přes 6200 stížností týkajících se nechtěného zrychlování toyot. Tato hlášení zahrnovala kromě 89 úmrtí rovněž 57 zranění, napsala agentura AP.
"Toyota soucítí s jednotlivci i rodinami spojenými s jakoukoliv nehodou zahrnující naše vozidla. Vyvíjíme maximální úsilí, abychom zajistili bezpečnost našich vozidel, a nadále hodláme rychle vyšetřit ohlášené případy nechtěného zrychlování našich vozidel," uvedla automobilka. Upozornila však, že v řadě stížností chybí potřebné podrobnosti, jež by mohly pomoci zjistit příčinu nehody.



Electra dorazila do Česka a tentokrát to není ta Baťova. Hlavní roli hrají elektromobily
Svatý grál ctitelů supersportů: Lamborghini Miura slaví 60 let
Dobrá zpráva pro důchodce. Od příštího roku mohou jezdit bez papíru
Test Mitsubishi Outlander PHEV 4×4 Intense (2025): Čekání se vyplatilo
Dacia Bigster, o které pořád sní spousta českých zákazníků, se vyrábí. S dieselem stojí zhruba 600 tisíc, ale je tu problém
