Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Reklama

Kolik stojí metr čtvereční v Praze Na Příkopě

Firemnifinance.cz

Mezi nejlákavější adresy v Praze patří pro obchodníky stále ulice Na Příkopě. V obchodech se tam platí ročně za metr čtvereční kolem 2040 eur (asi 50.000 korun). Z globálního hlediska patří Praze v žebříčku nejdražších nákupních ulic 33. pozice, což je přibližně stejné místo jako před rokem. Sdělila to poradenská společnost CB Richard Ellis.

 

"Nejvyšší dosahované nájemné v ulici Na Příkopě se dlouhodobě drží na stabilní úrovni a odráží tak neustálý zájem maloobchodníků o tuto prestižní lokalitu," uvedla vedoucí oddělení průzkumu trhu ze CB Richard Ellis Jana Novotná.

Praha ale z hlediska nejprestižnějších adres pro obchodníky stále zaostává za světovou špičkou. Nejdražší nájemné platí aktuálně obchodníci v New Yorku. Na nejlepších adresách je tam ročně stojí metr čtvereční 14.215 eur, což je asi 349.000 korun. Druhé nejdražší město je Sydney, následuje Hong Kong.

Zpráva převzata z ČTK.
 
 
Sdílení a tisk
 
Komentář

finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk mf.cz

Zajímavé štítky

Zobrazit další štítky
Zajímavá témata štítků

Zobrazit další témata štítků
Slovnik.finance.cz

Zobrazit další slova
Investice - zajímavé odkazy

Zobrazit další obsah
Firmy - zajímavé odkazy

Zobrazit další obsah
Student - zajímavé odkazy

Zobrazit další obsah
Poradna finance.cz

Zobrazit další dotazy
Přihlášení

Zapomněl jsem heslo