Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Roční vozy a jejich nedoceněné výhody

Arval

Arval CZ v roce 2016 spustil portál www.rocnivozyprodej.cz, který se zaměřuje na prodej ročních automobilů ze skončeného operativního leasingu. Roční vozy s sebou nesou řadu výhod, mezi ty hlavní patří jasný původ vozidla, garance najetých kilometrů i stále platná záruka. Benefitů spojených s takovýmto vozem je ovšem ještě mnohem více. Proč tedy zvolit automobil ze skončeného operativní leasingu?

 

V případě zájmu o pořízení ojetého vozu mají lidé problém s tím, že se většinou jedná o již starší vozy. Takové automobily, obvykle starší 3 a více let, mají navíc vysoký nájezd kilometrů. „Velmi častým problémem je v tomto případě nepravdivé podávání informací o reálném nájezdu, stáčení tachometrů a také absence servisních záznamů,“ uvedl Vilém Mandlík, Remarketing Team Manager společnosti Arval CZ. Nabízí se tedy možnost koupě nového vozu. Zde se však zájemci potýkají s vysokou pořizovací cenou, která během prvního roku od pořízení rapidně ztrácí svou původní výši, a to až o 20 %. Co tedy v takové situaci dělat?

Skončený operativní leasing poskytuje k odkoupení roční vozy

Ideálním a poměrně novým alternativním řešením je nabídka ročních vozů po skončeném operativním leasingu, jež dokonale spojuje výhody ojetých a zcela nových vozů. Jedná se o vozy se stářím zhruba 1 rok, které jsou po jednom jediném majiteli. „Součástí je atraktivní výbava, jasný a doložený původ v České republice, kompletní a pravidelný servis i tovární záruka,“ dodal Vilém Mandlík, Remarketing Team Manager společnosti Arval CZ. V nabídce mohou lidé najít klasické, užitkové i prémiové vozy, na své si tedy přijde každý zájemce.

 
 
Sdílení a tisk
 
Komentář

finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk mf.cz

Články Finance.cz

Zobrazit další články
Články Investujme.cz

Zobrazit další články
Články Studentskéfinance.cz

Zobrazit další články
Články Firemnífinance.cz

Zobrazit další články
Zajímavé štítky

Zobrazit další štítky
Zajímavá témata štítků

Zobrazit další témata štítků
Slovnik.finance.cz

Zobrazit další slova
Finance.cz - zajímavé odkazy

Zobrazit další obsah
Investice - zajímavé odkazy

Zobrazit další obsah
Firmy - zajímavé odkazy

Zobrazit další obsah
Student - zajímavé odkazy

Zobrazit další obsah
Poradna finance.cz

Zobrazit další dotazy
Přihlášení

Zapomněl jsem heslo